Юрій Касьянов: Війна - справа молодих. Пора ухвалювати непопулярні рішення

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Американський президент Франклін Рузвельт в 1942 році, у розпал війни, сказав таке:

"Усі бойові частини... мають складатися з молодих, сильних чоловіків, які отримали ґрунтовну підготовку. Військовий підрозділ, у якому середній вік бійців дорівнює, скажімо, двадцяти трьом рокам, є більш боєздатною одиницею, ніж такий самий за чисельністю підрозділ із середнім віком тридцять три роки. Що більше таких військ ми посилатимемо на поля битв, то швидше ми переможемо в цій війні, то менших втрат нам коштуватиме перемога.

Я вважаю, що нам необхідно знизити мінімальний призовний вік з двадцяти років до вісімнадцяти. Ми переконалися, що такий захід неминучий і дуже важливий для наближення перемоги.

Я дуже добре розумію почуття батьків, чиї сини вступили на військову службу. Ми з моєю дружиною відчуваємо те ж саме".

Син президента був двічі поранений у Першій світовій війні і кілька разів - у Другій світовій. Теодор Рузвельт-молодший був єдиним генералом, який серед перших військових висадився в Нормандії.

Середній вік бійців нашої української армії - далеко за 40. Такі "штурмовики" мають більше шансів померти від інфаркту, ніж від кулі. Поганий фізичний стан, мала швидкість реакції на полі бою, нездатність витримувати великі навантаження - усе це призводить до невиправдано великих втрат.

Зрозуміле прагнення наших політиків і війну виграти, і бути хорошими для електорату, не бути "вбивцями дітей". Але війни так не виграються. У нашого противника значно більше солдатів, і ще більше вони можуть мобілізувати. А в нас - коли неминуче дійде справа до молодих - може бути вже пізно.

Мобілізаційний вік треба знижувати. І строкову службу треба повертати. Строкова служба - це базова військова підготовка, це ресурс для заміни бійців, які охороняють тили, важливі об'єкти, державний кордон, полюють на дрони, тощо.

Тільки у відносно безпечному тилу - а у воюючій країні немає безпечних місць - у нас перебувають десятки, якщо не сотні тисяч бійців, яких можуть замінити строковики.

Війна - справа молодих.

Пора ухвалювати непопулярні рішення."

Юрій Касьянов, ЗСУ

(Джерело).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]