Затримано зрадника, який катував учасників руху опору під час окупації Херсону (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Служба безпеки викрила ще одного колаборанта у звільненому Херсоні. На початку повномасштабного вторгнення РФ зловмисник добровільно допомагав рашистам ув’язнювати і катувати учасників руху опору.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Як зазначається, поплічником ворога виявився проросійськи налаштований місцевий житель. Під час тимчасової окупації міста він звернувся до створеного агресором "центру зайнятості".

Там йому запропонували "посаду молодшого інспектора відділу охорони" у захопленій на той час "виправній колонії № 90", яку загарбники використовували для ув’язнення місцевих жителів.

Як зазначають у СБУ, зловмисник погодився на "пропозицію" і добровільно написав "заяву" на вступ до окупаційного органу.

За даними розслідування, колаборант особисто брав участь в обшуках і допитах українських громадян. Під час тортур з потерпілих "вибивали" згоду на співпрацю з окупантами.

"Після звільнення Херсону ворожий поплічник намагався "відсидітися" вдома і таким чином сподівався уникнути покарання. Однак, співробітники СБУ зірвали його "плани" - встановили місцезнаходження фігуранта і затримали його. Під час обшуків за адресою проживання затриманого виявлено "посвідчення" колишнього окупаційного органу та формений одяг російського зразка", - йдеться у повідомленні.

Наразі слідчі СБУ повідомили йому про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Суд обрав міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Триває розслідування. Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. 

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:08
Відсьогодні Нацбанк скасував фіксований курс гривні
09:44
СБУ в упор не бачить ознак колабораціонізму у виплаті "зеленого" тарифу окупованим СЕС брата Шурми - ЦПК (ДОКУМЕНТ)
09:13
НАБУ і САП спільно з СБУ затримали на хабарі мера Сум з підлеглим
08:50
ГЕНШТАБ ЗСУ: втрати ворога станом на 3 жовтня
08:01
На Дніпропетровщині збито 13 безпілотників та ворожу ракету, у Павлограді влучання у промпідприємство, у Дніпрі пожежа через падіння уламків
20:00
У вівторок і середу в Україні майже без опадів, тепло
19:11
Олексій Гончаренко: По США і тому що сталось
18:45
Найбільше розслідування в історії США: після штурму Капітолію під суд відправили 1146 людей
18:15
Через рекордну спеку та посуху в Амазонці гине риба та дельфіни. Люди, які живуть на берегах річки, змушені залишати свої будинки (ФОТО)
17:40
Якщо парламент не проголосує за заборону МП, тоді на кого він працює? – секретар РНБО (ВІДЕО)

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]