Журналісти встановили російських окупантів, які вбили трьох волонтерів у Бучі 4 березня 2022 року (ВIДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

4 березня 2023 року відбувалася прем’єра фільму-розслідування "Суспільного": "Буча: розстріл на Києво-Мироцькій" про розстріл російськими військовими молодих волонтерів, які відвозили допомогу в притулок для тварин у Бучанському районі на Київщині.

Фільм опублікований на Youtube-каналі "Суспільного".

Журналісти з'ясували обставини обстрілу трьох друзів-волонтерів: Настю Яланську, Максима Кузьменка і Сергія Устименка, які стали жертвами російських військових у Бучі, на вулиці Києво-Мироцькій.

"Зранку 4 березня 2022 року вони запакували позашляховик Сергія кормом для тварин, який планували завезти у притулок у Забуччі, і поїхали "туди, де стріляють". Вони знали, що біля Бучі — бої, та не знали, що того ранку російській військові уже розпочинатимуть окупацію містечка і відкриють кривавий слід з вбивства сотень цивільних", - розповіла журналістка "Суспільного" та одна з редакторок фільму Алла Садовник.

У Бучі волонтери хотіли відвідати батьків Сергія. До будинку не доїхали якихось кілька метрів. Росіяни випустили у них трьох близько сотні куль.

"Макса вбили одразу — на передньому пасажирському сидінні. Двома пострілами у голову. Настя та Сергій, який був за кермом, вискочили з авто — їх розстріляли, коли вони намагалися втекти. У Настю влучили 6 куль. У Сергія - 9", - розповідає Садовник.

Батьки Сергія похоронили усіх на своєму подвір'ї. 

Журналісти отримали від анонімного джерела відео з камер спостереження та встановили причетних до розстрілу росіян. Їм вдалося поспілкуватися з одним російським військовим, якого зафіксувала камера та від нього дізнатися про інших. 

"Сформувавши кілька легенд, вдалося встановити не лише підрозділ, військовослужбовці з якого можуть бути причетні до розстрілу, але й командира, нагородженого званням "герой Росії". Зібрані докази журналісти передають слідчим" - розповідають автори фільми.

Розслідувачі "Суспільного" впевнені, що знайшли саме тих, хто був на Києво-Мироцькій 4 березня 2022 року, та передали матеріали правоохоронцям.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]