8 млрд бюджетных средств прошло через тендеры за минувшую неделю

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всего с 9 по 13 января в «Вестнике государственных закупок» опубликовано объявлений о тендерах на общую сумму 12,3млрд грн. Из этой суммы по десяти крупнейших тендерах прошло 8,0 млрд грн.

Самые крупные закупки, по сообщению сайта «Наші гроші», состоялись по следующим хозяйствующим субъектам.

Одесский припортовый завод законтрактовал газ и электроэнергию на 2012 год в сумме 5458,5 млрд грн.

ПАО «Донбассэнерго» закупил уголь на сумму в 1,7 млрд грн у фирмы — «прокладки» «ТД Энергоуголь » .

Харьковское ГП ТЭЦ «ТЭЦ-2 „Эсхар»  потратило 237,6 млн грн на закупку 300 тысяч тонн угля у ООО «ДВ нефтегазодобывающая компания», подконтрольной, по словам издания, заместителю министра энергетики и угольной промышленности Бойко.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]