Азаров пригрозил увольнением Клименко и Захарченко

|
Версия для печатиВерсия для печати

На вчерашнем заседании Кабмина премьер-министр Николай Азаров ни разу не упомянул о запланированном на конец ноября подписании соглашения об ассоциации с Евросоюзом, вместе с тем, он выступил с резкой критикой в адрес некоторых министров, пригрозив им увольнением.

Как сообщает «КоммерсантЪ Украина», под швал критика Азарова попали Александ Клименко и Виталий Захарченко.

Поводом для недовольства премьер-министра стали жалобы на Министерство доходов и сборов и МВД по поводу административного давления на бизнес. «Поручаю министру доходов и сборов Александру Клименко навести порядок в ведомстве, обеспечить выполнение доходов бюджета не за счет прессинга налогоплательщиков, а за счет сотрудничества с ними. Предупреждаю, что факты необоснованных проверок президент и правительство будут расценивать как чрезвычайную ситуацию, устранять которую мы будем жестко,— пригрозил господин Азаров.— А органы внутренних дел, я обращаюсь к министру Виталию Захарченко, вообще должны забыть дорогу на предприятия, на рынки».

Во время выступления Николая Азарова члены правительства рассеянно листали документы. Оценить реакцию министров, в адрес которых прозвучала критика, журналистам не удалось: Виталия Захарченко не было видно за спинами коллег, а Александр Клименко на заседании отсутствовал.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]