Деякі політики намагаються перетворити євроінтеграцію України на новий комунізм, - Климпуш-Цинцадзе

|
Версия для печатиВерсия для печати

 З наближенням чергових виборів Президента і Парламенту чимало політиків в Україні спекулюють на темі європейської інтеграції, намагаючись перетворити її на новий комунізм.

Про це під час регіональної конференції “Євроінтеграція: сила  можливостей” у Хмельницькому заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“З активізацією політичних процесів ми бачимо намагання поставити європейський вибір під сумнів, знайти якийсь новий шлях або (і я не знаю, що з цього гірше) одягти євроінтеграцію в збиту радянську куфайку, дати їй в руки авоську з дешевою ковбасою і євровікнами – зробити з євроінтеграції новий комунізм”, – заявила Віце-прем’єр-міністр.

За її словами, дедалі більше українців відчувають переваги євроінтеграції на власному досвіді. Це стосується не лише жителів столиці і великих міст, а й областей. До прикладу, Хмельницька ОДА уклала 7 угод про міжнародне співробітництво з регіонами ЄС. Крім того, райони і міста області підписали 34 угоди про співпрацю з регіонами країн Євросоюзу. Між тим європейські інвестиції на Хмельниччині становлять 95,6% загального обсягу акціонерного капіталу.

“У нас працює понад 250 підприємств з іноземними інвестиціями. В економіку залучено понад 200 мільйонів доларів. Сьогодні область відкрита для будь-якого інвестора”,  – підкреслив  голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

Своєю чергою, народний депутат Вікторія Пташник зазначила, що приходу іноземних інвесторів сприяє і Закон “Про приватизацію державного і комунального майна”, який набув чинності у березні минулого року. “Вони (інвестори - ред.), нарешті, побачили перспективи участі у приватизації, яка відбуватиметься в Україні. Я сподіваюся, що це спонукатиме ще більше інвесторів приходити в Україну, вкладати сюди свої кошти і створювати робочі місця”, – наголосила Вікторія Пташник. Вона нагадала про оприлюднений нещодавно Маніфест на підтримку євроатлантичного порядку денного  України, ініційований низкою урядовців та народних депутатів і підтриманий відомими представниками освітніх, культурних та громадських кіл, та закликала приєднуватись до нього. 

Хмельниччина серед лідерів за обсягами експорту продукції до країн ЄС. Торік він зріс на 36,9% і сягнув 47,2% від загального обсягу продажу товарів з області за кордон. Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснюються до Німеччини, Польщі, Нідерландів та Бельгії.

До того ж у Хмельницькій області стартує проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES). Йдеться про інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях для інформування громадськості та місцевих громад щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які пропонує проект. Це має мобілізувати співвласників житла в багатоквартирних будинках та мотивувати їх підвищувати рівень енергоефективності власних осель. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]