Диверсія: найодіозніші депутати з фракція Порошенка заблокували підписання закону про імпічмент

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нардепи від "Європейської солідарності" зареєстрували проект постанови про скасування голосування за законопроект про імпічмент.

Джерело: сайт Верховної Ради.

Деталі: Проект постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 10.09.2019 року про прийняття в цілому як закону України проекту закону про особливу процедуру усунення президента з поста (імпічмент) підготували 13 нардепів. Серед них Ірина Геращенко, Ірина Луценко, Артур Герасимов, Ірина Фріз, Степан Кубів, Микола Княжицький та інші.  

Тексту документа на сайті Ради наразі немає. Лише вказано, що він надійшов до парламенту і переданий на розгляд керівництву.

Наразі спікер ВР не може підписати закон про імпічмент, оскільки, згідно з регламентом, Рада спершу має розглянути проект постанови про скасування рішення.

Що було раніше. 10 вересня Верховна Рада прийняла у цілому законопроект президента Володимира Зеленського про імпічмент.  

Ухвалення закону ознаменувалося скандалом, оскільки його на одному засіданні розглядали і в першому, і в другому читанні.

Після прийняття закону у першому читанні частина депутатів просили дати час на ознайомлення з прийнятим законопроектом і внесення поправок і наполягали, щоб у другому читанні і в цілому закон розглядали на наступному засіданні. Однак спікер Ради Дмитро Разумков таке прохання проігнорував, поставив на голосування законопроект у цілому, і фракція "Слуги народу" дала в його підтримку 244 голоси.

Нагадаємо, що 6 червня народні депутати ухвалили законопроект "Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради", в якому передбачені положення щодо запровадження процедури імпічменту.

12 червня закон направили Зеленському. Президент протягом понад двох місяців закон не підписував.

3 липня спікер Верховної Ради Андрій Парубій закликав Зеленського дати відповідь щодо закону про тимчасові слідчі комісії, оскільки для цього спливли всі терміни.

29 серпня Зеленський вніс до парламенту законопроект про особливу процедуру усунення президента України з посади.

30 серпня Верховна Рада опублікувала текст законопроекту. Згідно з проектом, нардепи можуть усунути президента "виключно в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину".

6 вересня профільний комітет рекомендував Раді прийняти закон про імпічмент. 

10 вересня Рада прийняла у цілому законопроект Зеленського про імпічмент.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]