Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомив про виключення з реєстру трьох учасників

|
Версия для печатиВерсия для печати

04 листопада 2011 року внесено зміни до Реєстру учасників (тимчасових учасників) Фонду:

Із Реєстру учасників (тимчасових учасників) Фонду виключено:

- тимчасовий учасник Фонду Публічне акціонерне товариство «Комерційний банк «Володимирський» (довідка тимчасового учасника №055Т від 22.12.2010) та тимчасовий учасник Фонду ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «СОЦКОМ БАНК» (довідка тимчасового учасника №054Т від 18.11.2010) у зв’язку з ліквідацією банків;

- учасник Фонду ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДОНГОРБАНК»(свідоцтво учасника № 77 від 29.12.2009) у зв’язку з реорганізацією банку.

Нагадаємо, що на сьогодні розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами, включаючи відсотки становить 150 000 гривень.

Постійними учасниками Фонду є 169 банків, тимчасовими учасниками - 6 банків.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]