ФСБ-шники Путина выселили Меджлис из занимаемого им здания в Симферополе

|
Версия для печатиВерсия для печати

Меджлис крымско-татарского народа и фонд «Крым» Мустафы Джемилева выселили из занимаемого ими здания.

Как сообщает Радио Эхо Москвы, причины выселения не были объяснены.

При этом правоохранительные органы грозятся применить силу в случае отказа организаций добровольно оставить помещение, - рассказал в эфире "Эха Москвы" глава Меджлиса Рифат Чубаров.

Чубаров также сообщил, что на протяжении последних двух недель в домах крымских татар и в мечетях постоянно проходят обыски. По его словам, полицейские объясняют свои действия тем, что по их информации в этих помещениях может находиться оружие и запрещенная литература.

«Аргумент»


 В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]