Каськів купив «Олімпійську надію» на торгах з одним учасником
ДП «Олімпійська надія — 2022» 2 листопада уклало угод з австрійською компанією «Klenkhart & Partner Consulting ZT Gesellschaft m.b.H» (Кленкхар Партнер Консалтинг ЦТ Г.м.б.Х) на розроблення техніко-економічного обґрунтування Національного проекту «Олімпійська надія — 2022» — створення спортивно-туристичної інфраструктури.
Вартість угод склала 425 тис євро. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».
Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», що керівник ДП «Олімпійська надія — 2022» Павло Чурило обґрунтовує «економічною обставиною».
Під такою обставиною мається на увазі неможливість укладення угоди з австрійською фірмою як з переможцем відкритих торгів. «Кленкхар Партнер Консалтинг» раніше була оголошена переможцем тендеру на ці самі послуги, однак через скаргу одного з переможених учасників конкурсу до Антимонопольного комітету укласти угоду з австрійцями було неможливо. Тому ДП «Олімпійська надія-2022» днями відмінило оскаржені торги і терміново уклало угоду з обраною фірмою вже за неконкурентною процедурою закупівлі.
Пропозиція в 155 тис. євро, що надійшла від французької фірми «Albertvilloise detudes et de services techiques», була відхилена, а сама фірма відсторонена від тендеру. Як наслідок фірма подала скаргу в Антимонопольний комітет України з проханням призупинити процедуру торгів «у зв’язку з перевіркою правоохоронними органами України членів комітету з конкурсних торгів та представників учасника торгів „Кленкхар Партнер Консалтинг“ на предмет виявлення в їх діях ознак злочину, а також з метою недопущення корупційних дій з боку зазначених осіб». Розгляд скарги мав відбутись 7 листопада.
ДП «Олімпійська надія-2022» в обґрунтуванні повідомило, що французька фірма, яка пропонувала за свої послуги 155 тис євро, була відсторонена від тендеру через те, що жоден з офіційних документів, поданих у пропозиції конкурсних торгів, не засвідчений спеціальним штампом «Apostille» (апостиль). З тих учасників, що були допущені до тендеру, і було обрано найдешевшу пропозицію австрійської фірми у розмірі 425 тис євро.
«Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України може бути прийняте як на користь замовника (хоча збоку замовника були надані всі документи, що підтверджують безпідставність звинувачень з боку скаржника), так і на користь скаржника. Задоволення скарги може мати наслідком відміну проведеної процедури відкритих торгів. У разі відміни процедури закупівлі замовник змушений буде повторно провести процедуру закупівлі, яка завершиться вже у 2012 році», — йдеться в обґрунтуванні (весь текст обґрунтування тут).
Нагадаємо, зараз Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськів, якому підпорядковано ДП «Олімпійська надія — 2022», проводить закордонне роуд-шоу на гроші українських платників податків, в ході якого міжнародному бізнесу пропонується інвестувати в створення інфраструктури під зимову Олімпіаду-2022 в Україні.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У суботу в Україні трохи сніжитиме, вдень до +7°C
- 18:04
- США розсекретили співпрацю з Україною у виробництві БПЛА
- 17:29
- АОЗ ініціювала розслідування через спробу втручання у роботу “Еспресо”
- 16:25
- Збитки державі 140 млн: НАБУ викрило нардепа Віктора Бондара, який наживався закупівлях Укрзалізниці
- 14:38
- ССО знищили та взяли у полон рашистів, які стратили двох бійців ТРО (ВIДЕО)
- 12:06
- Касьянов: Офіс простих рішень даремно їсть свій хліб
- 12:03
- Прокуратура вимагає повернути в державну власність собор у Каневі, де відспівували Тараса Шевченка
- 10:00
- Чому військові йдуть в СЗЧ та за яких умов готові повернутись (ОПИТУВАННЯ)
- 09:11
- Прокурорів позбавлять спецпенсій, отримуватимуть на загальних засадах
- 08:33
- У Податковій масові звільнення ТОП-керівників
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.