Комплект шин для "броневика" Азарова обходится налогоплательщикам в четверть миллиона

|
Версия для печатиВерсия для печати

Летняя резина для бронированного лимузина премьера Азарова обошлась по 22 900 грн. за штуку. Зимнюю резину для Mercedes-Benz S600L покупали по 26440 грн. за штуку. Поэтому два комплекта летней и зимней резины вместе с запасками для этого автомобиля стоят 247 тыс. грн.

За такую сумму можно приобрести автомобиль вроде Skoda Superb.

Автопредприятие Хозяйственно-финансового департамента Секретариата Кабинета Министров Украины 10 апреля по результатам тендера заключило ряд соглашений на приобретение летних автомобильных шин на 465 тыс. грн.

Об этом сообщают Наші гроші со ссылкой на «Вестник государственных закупок».

Самыми дорогими оказались шины 245-700R470AC 116H для бронированного Mercedes-Benz S600L — по 22 900 грн. за штуку.

Шины 235-700R450AC еще для одного броневика Mercedes-Benz S600 приобретены по 21208 грн. за штуку.

Для небронированного Mercedes-Benz S500L4M шины приобретены в десять раз дешевле — по 2137 грн. за штуку.

Также приобретены шины для ГАЗ 14 «Чайка», Богдан А-145, Volkswagen Passat 1.8, Skoda Octavia Tour 1.6, Skoda Octavia Elegance 1.8, Skoda Octavia Elegance 1.8.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]