Кум Табачника, екс-регіонал Луцький знову мутить корупційні схеми з землею НАУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Національний авіаційний університет приховує умови, за яких на території закладу незабаром може з’явитись 14 житлових будинків. У відповідь університетська спільнота звинувачує ректора Максима Луцького у просуванні чергового невигідного для університету проєкту.  

Про це йдеться у матеріалі «Слідства.Інфо» «Гектари за безцінь»

Дозвіл на зведення 14 житлових будинків Національний авіаційний університет отримав 14 вересня 2021 року. В останній день роботи Державної архітектурно-будівельної інспекції — її розформували за корупцію та числені порушення з боку співробітників установи. Проте відомо про це стало тільки після публікації інформації у ЗМІ. 

Інформацію про майбутнє університету, за словами голови студентської ради НАУ Володимира Падєріна, приховували не тільки від містян, але й від університетської спільноти. 

Як йдеться у матеріалі, за три місяці після отримання дозволу, студенство та викладачі досі не знають, що ж заклад отримає у вигляді компенсації за свої гектари. 

«Було заявлено, що публічних обговорень не буде: ми не повинні, тому їх не буде. Їхня позиція така: ви студенти — ви на п’ять років, а ми — на довше. І нас не дуже цікавить ваша думка. І взагалі, ви — діти», — розповів журналістам Володимир Падєрін.

Це не перша спроба НАУ отримати інвестиції в обмін на земельні ділянки. За попередніми інвестиційними угодами на університетських землях вже зʼявилось два комерційні спортивні комплекси та 7 житлових будинків на 3381 квартиру. Натомість, як зʼясували журналісти, освітяни так і не отримали обіцяну кількість квартир для своїх працівників, ремонтів студентських гуртожитків та реконструкції спортивної інфраструктури закладу. Більш того, університет навпаки поніс витрати на оформлення документів для забудовника.

Як йдеться у матеріалі, причиною цього ставало неоформлення чітких умов договорів, що контролюючі органи вважають проявом корупції, та додаткові угоди, за якими керівники університету самі відмовлялись від частини компенсації. 

На думку студентської спільноти, чинний ректор закладу Максим Луцький також несе відповідальність за попередні інвестиційні провали. Посадовець не лише обіймав керівні посади НАУ, коли відбувалась забудова кампусу, але й, як встановили журналісти, має зв’язок із низкою компаній, які брали участь у забудові кампусу. 

Наразі дозвіл на забудову кампусу НАУ призупинений — через порушення при оформленні. Втім, керівництво не відмовляється від своїх планів. У відповідь на запит журналістів, там повідомили, що мають підготувати територію до будівництва. 

На запити журналістів розслідувальної агенції Слідство.інфо у закладі відмовились надавати інформацію щодо майбутньої забудови та компенсації, яку заклад отримає від таких інвестицій.Також у закладі відмовились надати інформацію щодо попередніх інвестиційних проєктів НАУ. 

«Аргумент» 


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]