Міжнародні експерти готують рекомендації щодо покращення правосуддя у справах українських корупціонерів

|
Версия для печатиВерсия для печати

  Представники Міжнародної антикорупційної ради (ІАСАВ) готують висновок за результатами свого першого візиту до Києва 6-9 вересня 2017 року про загрози та ризики, пов’язані із розслідуванням та судовим розглядом справ, які стосуються корупції вищого рівня в Україні і рекомендації щодо покращення ситуації.

Про це йшлося під час їхньої зустрічі з керівництвом та членами НАЗК, пише Українське право.

Вони також висловили сподівання, що майбутні рекомендації допоможуть ефективно вирішити проблемні питання функціонування системи е-декларування.

До складу делегації IACAB увійшли голова Робочої групи з боротьби з хабарництвом у міжнародних та комерційних операціях ОЕСР Драго Кос, Клеменс Мюллер, Манфредас Лімантас.

Голова НАЗК Наталія Корчак окреслила основні напрацювання та спектр завдань відомства на найближчий час. Олександр Скопич та Олександр Серьогін розповіли про проблемні питання, зокрема стосовно необхідності зміцнення потенціалу Національного агентства в частині удосконалення системи е-декларування, отримання сирцевого коду для проведення його аналізу, потреби в додаткових приміщенях для розміщення Реєстру та належного фінансування для створення територіальних підрозділів НАЗК.

Зазначимо, 28-30 листопада експерти ІАСАВ провели друге засідання в Києві. Під час нього зустрілись із керівництвом НАБУ, САП, генеральним прокурором України Юрієм Луценком, представниками Адміністрації Президента та комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, членами громадських організацій.

Додамо, Міжнародна консультативна антикорупційна рада (ІАСАВ) була створена на запит Верховної Ради України програмою технічної допомоги ЄС Україні - Антикорупційна Ініціатива ЄС (EUACI). Консультативна Рада допомагатиме Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції посилити стратегічний нагляд за реалізацією антикорупційних реформ.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]