На Михайловскую площадь идут люди, коммунальщики на Майдане сооружают "Йолку"

|
Версия для печатиВерсия для печати

На Михайловскую площадь продолжают прибывать люди. А в это время на Майдане сотрудники коммунальных служб сооружают ноаогоднюю елку.

На Михайловской площади сейчас насчитывается около трех тысяч человек, люди активно прибывают. Митинг не прекращается, один за другим к микрофону подходят общественные активисты, которые напоминают собравшимся о том, что Народное вече начнется в 12.00 в парке Тараса Шевченко у памятника Великому Кобзарю.

Скопления правоохранителей в районе Михайловской площади пока нет.

Прошедшая ночь прошла без происшествий, монахи Собора предоставили возможность протестующим провести ночлег в здании Михайловского собор, постелив ковры на пол.

В то же время, около 50 коммунальщиков на Майдане Незалежности продолжают монтировать новогоднюю елку. Их охраняют милиционеры. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]