Надходять скарги на завищені ціни в пунктах тестування на кордоні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Антимонопольний комітет вивчить скарги на завищення цін при тестуванні на коронавірус в пунктах пропуску через держкордон. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

У Комітеті зазначають, що скарги надійшли на ціноутворення тестів, які є обов'язковими в пунктах пропуску для іноземців та осіб без громадянства, які прибувають з Індії, Великої Британії і Північної Ірландії, РФ, Португалії.

Також у зверненнях йдеться про процедури визначення клінік або лабораторій, які отримують право надавати відповідні послуги, зазначає ZN.ua.

У Комітеті вважають, що зазначені вимоги створюють передумови для монополізації ринку експрес-тестування на кожному окремому пункті пропуску.

"Уже зараз із звернень громадян та повідомлень ЗМІ можна зробити попередній висновок, що ціни на експрес-тестування в пунктах пропуску вище, ніж в інших місцях", - додають в АМКУ.

Відзначимо, з 5 серпня почнуть діяти нові правила в'їзду в Україну для громадян України та іноземців. Іноземці, вік яких досяг 18 років і старше, при в'їзді в Україну підлягають самоізоляції з контролем через додаток «Вдома», якщо вони не пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Тест до вильоту в Україну не звільняє від самоізоляції.

Для в'їзду в Україну для іноземців та громадян України з Росії і Індії діють особливі правила. Вони також поширюються на тих людей, які були в Росії чи Індії 7 днів за останні 14 днів.

Незалежно від статусу вакцинації або тестів, які прибули з Росії та Індії повинні пройти 14-денну самоізоляцію без права припинити її достроково. Це пов'язано з широким розповсюдженням штаму «Дельта» в Росії та Індії.

«Аргумент»

 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]