Надходять скарги на завищені ціни в пунктах тестування на кордоні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Антимонопольний комітет вивчить скарги на завищення цін при тестуванні на коронавірус в пунктах пропуску через держкордон. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

У Комітеті зазначають, що скарги надійшли на ціноутворення тестів, які є обов'язковими в пунктах пропуску для іноземців та осіб без громадянства, які прибувають з Індії, Великої Британії і Північної Ірландії, РФ, Португалії.

Також у зверненнях йдеться про процедури визначення клінік або лабораторій, які отримують право надавати відповідні послуги, зазначає ZN.ua.

У Комітеті вважають, що зазначені вимоги створюють передумови для монополізації ринку експрес-тестування на кожному окремому пункті пропуску.

"Уже зараз із звернень громадян та повідомлень ЗМІ можна зробити попередній висновок, що ціни на експрес-тестування в пунктах пропуску вище, ніж в інших місцях", - додають в АМКУ.

Відзначимо, з 5 серпня почнуть діяти нові правила в'їзду в Україну для громадян України та іноземців. Іноземці, вік яких досяг 18 років і старше, при в'їзді в Україну підлягають самоізоляції з контролем через додаток «Вдома», якщо вони не пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Тест до вильоту в Україну не звільняє від самоізоляції.

Для в'їзду в Україну для іноземців та громадян України з Росії і Індії діють особливі правила. Вони також поширюються на тих людей, які були в Росії чи Індії 7 днів за останні 14 днів.

Незалежно від статусу вакцинації або тестів, які прибули з Росії та Індії повинні пройти 14-денну самоізоляцію без права припинити її достроково. Це пов'язано з широким розповсюдженням штаму «Дельта» в Росії та Індії.

«Аргумент»

 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]