«Нафтогаз України» прозвітував про свою прибуткову діяльність

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відповідно до фінансової звітності, складеної за українськими бухгалтерськими стандартами, чистий прибуток Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за результатами трьох кварталів 2011 року складає близько 17,19 млрд.грн.

Чистий дохід Компанії від реалізації продукції у цей період становить 75,13 млрд.грн.

У зв’язку зі зростанням цін на імпортований природний газ, фінансове навантаження на Компанію постійно збільшується. Разом з тим, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» залишається фінансово збалансованою компанією і вчасно виконує розрахунки за своїми зовнішніми та внутрішніми зобов’язаннями. Така інформація розміщена на сайті компанії.

Нагадаємо, на початку листопада, за повідомленнями ЗМІ, згідно з угодою, Газпромбанк та «Нафтогаз» домовилися про виділення Газпромом «Нафтогазу» фінансування в обсязі 550 млн доларів на термін до 1 року зі ставкою 8,5% річних під заставу виручки за контрактом на транзит природного газу з ВАТ «Газпром».

За даними сайту компанії останні дані річного звіту опубліковано за 2009 рік. Тоді у відповідності до бухгалтерської звітності річний чистий прибуток склав 2,3 млрд грн.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]