Неповнолітніх біженців з Афганістану та Сомалі утримуватимуть в Яготині на Київщині

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні більшає неповнолітніх біженців. Зазвичай - це діти з Афганістану та Сомалі, що тікають з батьківщини бездорослих. За офіційною статистикою - лише за два роки - кількість таких нелегалів збільшилась удесятеро. Одні шукають тимчасового притулку, інші - затримуються надовго, повідомляє Урядовий портал.

Як повідомила Наталія Науменко, директор департаменту у справах біженців Державної міграційної служби, незабаром передбачено введення в дію, реконструкцію пункту тимчасового розміщення біженців в Яготині. Зміни в системі притулку України,які відбудуться у зв'язку з прийняттям нового законодавства у сфері біженців, перш за все, стосуватимуться осіб, які тривалий час знаходилися у правовому вакуумі та могли бути повернуті до країни походження, або отримувати ефективну допомогу з боку держави.

Ця проблема наразі врегульована введенням таких інститутів захисту як додатковий та тимчасовий захист. Таким чином,Україна зможе у повному обсязі забезпечувати взяті на себе зобов'язання з захисту біженців та наблизити законодавство у цій сфері до міжнародних стандартів.

«Зазвичай неповнолітніх біженців доправляють у спеціалізований Центр, що у Мукачеві на Закарпатті. Але місць там усім не вистачає. Часто підлітки живуть у сім'ях інших біженців. Дівчата наглядають за меншими дітьми, хлопці працюють на ринках. В Яготині пункт розрахований на 250 місць, також там буде виділено 50 місць, а може, й більше, для дітей без супроводу», - зазначила Наталія Науменко.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]