Нова генпрокурор Венедіктова не задекларувала елітне житло в Києві

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нова генпрокурор Венедіктова переїхала з Харкова до Києва у 2019 році, однак досі не внесла до е-декларації квартиру в столиці, в якій вона мешкає, повідомляє "Радіо Свобода".

Журналісти проекту "Схеми" відзначають, що з початку парламентської кампанії Венедіктова, яку включили до виборчого списку партії "Слуга народу" під №3, брала активну участь у роботі виборчого штабу. Ставши народним депутатом та очоливши правовий комітет Ради, вона вела активну політичну діяльність.

При цьому в її електронній декларації вказано лише житло в селищі Високий Харківської області.

Чоловік Венедіктової Денис Колесник, який у листопаді 2019 року отримав посаду заступника начальника Департаменту Кіберполіції, згідно до декларації, досі мешкає в Харкові.

Це говорить про те, що Венедіктова з чоловіка не задекларували об'єкт нерухомості, яким вони користуються у Києві, йдеться в матеріалі "Схем".

Журналісти з'ясували, що на даний момент подружжя мешкає в будинку на вулиці Круглоуніверситетській у центрі столиці. Вранці кортеж, що складається з двох автомобілів Toyota Camry, відвозить Венедіктову у супроводі охорони на роботу.

Журналісти також зафіксували, як від цього будинку від'їжджав Денис Колесник на кросовері Honda CR-V. Автомобіль зареєстрований на 69-річного батька поліцейського. Незважаючи на те, що користується ним чоловік генпрокурора, в е-декларації Колесника цієї авітвки немає.

На запитання журналістів про квартиру і машину поліцейський відповідати відмовився, пославшись на зайнятість, і порадив "Схемами" писати запит до Кіберполіції.

Автори матеріалу з'ясували, що квартири в будинку, в якому живуть Венедіктова і Колесник, коштують близько 500 – 750 тисяч доларів. Оренда такої квартири обійдеться не менше 2,5 тис. доларів на місяць.

За даними "Схем", подружжя користується квартирою оформленої на сім'ю з Харкова.

При зустрічі зі знімальною групою Венедіктова ухилялася від відповіді на питання про київське житло. Однак, дала зрозуміти, що квартири в декларації немає, тому що вона їй не належить.

"Ви ж знаєте, що декларація публікується в конкретні дати. Якщо б я придбала це житло, ви б побачили моє придбання. Тому ви можете розуміти, що є різні механізми, коли і як люди проживають", - заявила генпрокурор.

27 березня президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Ірини Венедіктової генпрокурором. Запропоновану Зеленським кандидатуру підтримали 269 народних депутатів. При цьому у фракції "Слуги народу" не вистачило власних голосів для прийняття рішення. Зеленському допомогли "Опозиційна платформа – За життя", групи "За майбутнє", "Довіра" та позафракційні депутати.

Ірина Венедіктова очолювала ДБР з 27 грудня 2019 року після звільнення Романа Труби. На парламентських виборах 2019 року вона пройшла до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу", до якого її включили під №3. Венедіктова очолювала парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності.

У 2016 році Венедіктова провалила конкурс на посаду судді Верховного суду, не набравши мінімально необхідної кількості балів на екзамені.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу дощитиме та сніжитиме на заході та півночі України
18:10
Костянтин Корсун: Уряд Канади закриває Тік-Ток через національну безпеку. Уряд України не закриває Телеграм, "бо пох..."
16:04
ТСК Ради пропонує розформувати ТЦК і відправити персонал на фронт
14:59
"Списав" 94 млн грн пені за прострочені контракти львівському бізнесмену Гринкевичу - повідомлено про підозру ексчиновнику МО
12:03
Юрій Касьянов: Армія старих та інвалідів завжди програє війну армії молодих
11:59
58% українців проти територіальних поступок, 32% готові відмовитися від територій для завершення війни (ОПИТУВАННЯ)
10:01
Незаконне отримання інвалідності: у МСЕК, лікарнях і обласних прокуратурах проходять обшуки
08:01
Ворог просунувся на Донеччині та Курщині на кількох напрямках
20:00
У вівторок в Україні ще буде сухо, а в середу - засніжить
18:03
Касьянов: Необхідно знизити мінімальний призовний вік

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]