НСЗУ створила карту, де можна перевірити наявність ліків, які дають при COVID-19

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) створила інтерактивну карту, на якій можна відстежити наявність ліків, що входять в перелік лікарських засобів, якими симптоматично лікують коронавірусну хворобу в Україні.

Станом на 29 листопада відзвітували про залишки 114 форм лікарських засобів 588 лікарень. 

В ТОП-3 українських лікарень, в яких найбільша кількість ліків для стаціонарного лікування увійшли:

Городенківська ЦРЛ (Івано-Франківська область) – 78 лікарських засобів за 57 МНН (міжнародне непатентоване найменування), 

Гощанська ЦРЛ (Рівненська область) – 65 препаратів за 43 МНН,

Закарпатський обласний клінічний фтизіопульмунологічний лікувально-діагностичний центр – 61 препарат за 56 МНН.

Також на дашборді за кожним найменуванням можна побачити не тільки поточний залишок у певній лікарні, а його приріст за добу, середній залишок за сім днів, кількість закладів, де є певний препарат у наявності та інше.

Щодо наявності залишків, необхідних для боротьби з COVID-19, в аптеках, то відзвітували 2570 аптечних закладів. 

У них наявні 143 форми ліків 45 МНН. Перелік аптечних мереж із залишками таких препаратів також можна побачити на дашборді НСЗУ.

Передбачається, що така карта дозволить пацієнтам і лікарям стежити за ситуацією із наявністю тих чи інших ліків, які допомагають при коронавірусній хворобі, в реальному часі. 

Окрім того, відстежити за наявністю безкоштовних ліків можна за допомогою нового чат-боту "Медсестра Іванка". 

Бот дозволяє відстежити безкоштовні ліки в лікарні. 

Активісти Антикорупційного штабу створили такий додаток, який дозволяє перш ніж купити призначені ліки в аптеці перевірити, чи є вони в наявності в лікарні. 

"Медсестра Іванка" дозволяє підписатися на будь-яку лікарню та отримувати оновлення щодо її закупівель, залишити скаргу чи повідомити про корупцію, дізнатися про інші медичні товари, які купили у вашій лікарні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]