Оприлюднений статистичний портрет найстаршої в Україні - чернігівської - сільської жінки

|
Версия для печатиВерсия для печати

У сільській місцевості Чернігівської області проживає більше третини всього населення, серед якого 201 тис. (або 55%) становлять жінки. На 1000 сільських жінок припадає 821 чоловік.

За повідомленням Головного управління статистики у Чернігівській області, яке наводить Час чернігівський, чернігівська сільська жінка – найстарша в Україні та має середній вік 50 років. Вона старша за містянку на 6 років, а за сільського чоловіка – на 8 років.

Середній вік вступу до шлюбу сільської жінки – 29 років. Одружується вона переважно з чоловіком старшим за себе.

Першу дитину найчастіше народжує у віці 20–24 роки, а середній вік сільських породіль – 27 років. Усе більше жінок народжують у більш дорослішому віці. У 2016 році кожна дев’ята жінка, яка народжувала, була у віці старше 35 років. Майже половина жінок (48%) народили первістків, кожна третя – стала мамою вдруге. Поза шлюбом у сільській місцевості народилася кожна третя дитина.

Представниці слабкої статі витриваліші за чоловіків та живуть довше: у 2016 році середня очікувана тривалість життя сільської жінки Чернігівщини на 14 років більше, ніж чоловіка та становить 76 років.

Ця інформація оприлюднена напередодні Міжнародного дня сільських жінок, який цього року відзначатиметься 15 жовтня.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]