Покращення від децентралізації відчув лише кожен п'ятий українець

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більшість українців не відчуває змін від використання додаткових коштів, які місцеві бюджети отримали протягом останніх років.

Про це йдеться у результатах опитування Фонду Демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва щодо реформи децентралізації.

Серед опитаних 61% не помітили змін. Рік тому, у 2017 році, таку думку висловлювали 55%.

Відчули зміни на краще 18%, а на гірше — 14%.

«Порівняно з червнем 2017 року ці частки майже не змінилися», — йдеться у дослідженні.
 
 
СКРІНШОТ З САЙТУ ФОНДУ

Зазначається, що на Заході та Півдні більше тих, хто свідчить про позитивні зміни, а в Центрі та на Сході більше тих, хто помітили негатив.

Серед позитивних змін найчастіше згадувалося покращення ситуації з благоустроєм, санітарним станом біля будинків (46%), покращення роботи ЖКХ (22%) та міського транспорту (21%).

Серед змін на гірше здебільшого йшлось про зниження якості медичного обслуговування ­— 43%.

Також громадяни говорили про погіршення у сферах турботи про соціально вразливі групи (35%) та забезпечення громадян робочими місцями (28%).

«Проте можна відмітити, що цього року ці негативні зміни дістали нижчий відсоток, ніж це було в опитуванні минулого року», — зазначено в дослідженні.

Опитування серед 2041 повнолітнього громадянина тривало 16–28 серпня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка не перевищує 3,3%.

За рік у країні на трохи знизився рівень обізнаності українців щодо реформи децентралізації.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]