Помощник Путина подстрекает украинцев к насилию?

|
Версия для печатиВерсия для печати

По мнению Владислава Суркова (на фото), помощника президента России Владимира Путина, революция в Украине не удалась.

Об этом он написал 3 декабря своей страничке в Twitter. 

«Если у вас на улице миллион, и при этом вы пытаетесь снять правительство голосованием в продажном парламенте... вы не революционер, а мудак. Похоже, что украинцы свою революцию тоже профукали... (Вместо «профукали» можете подставить другое слово)», - написал Сурков.

Напомним, Владислав Сурков  известен как серый кардинал при президенте России Путине. После громкой отставки в начале этого года, Сурков 20 сентября был возвращен в «обойму»– помощником президента, курирующим взаимоотношения с Абхазией и Южной Осетией, а также с Украиной.

Многочисленные видео и фотофакты о столкновениях Беркута с явными провокаторами 1 декабря у Администрации Президента на Банковой свидетельствуют о заранее спланированном характере провокаций. Вероятные организаторы спецоперации - спецслужбы соседнего государства.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]