Президент Білорусії наказав цінам зупинитись і завмерти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Білорусії Олександр Лукашенко в черговий раз проявив особисте несприйняття законів ринку та ринкових відносин. Замість проведення виваженої економічної політики він наказ цінам зупинитись.

Днями Лукашенко відкинув пропозиції уряду, здатні уповільнити тотальне підвищення цін, і просто наказав зупинити зростання цін. Нинішню ситуацію експерти назвали колапсом влади і заговорили про номенклатурний переворот. Повідомляє «Независимая газета».

«Сьогодні треба зупинитися. Я не буду більше терпіти зростання цін », - заявив Лукашенко, відвідуючи підприємства в Мінській області. Ситуацію зі зростанням цін він назвав знущанням над людьми і вимагав його припинити.

Аргумент уже повідомляв, що інфляція в Білорусії становить 100%, а національна грошова одиниця за рік знецінилася в три рази. Вчора міжнародні аудиторські компанії, що працюють в Білорусі, заявили, що мають намір надати білоруській економіці статус гіперінфляційною. Новий статус буде сигналізувати інвесторам, що фінансова звітність, представлена ​​в національній валюті, не дає адекватної інформації про стан підприємства. Прийняття рішення очікується наприкінці листопада. Аудитори стверджують, що критерієм для отримання такого статусу є інфляція в 100% протягом трьох років. Білорусія переступила цей поріг за один рік.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]