Процедура почнеться 5 січня: Епіфаній розповів про деталі отримання томосу


Офіційне підписання томосу Вселенським Патріархом на Фанарі має відбутися саме 5 січня
Процедура надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України розпочнеться 5 січня. Про це в інтерв'ю "Прямому" розповів предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.
"Процедура надання томосу розпочнеться 5 січня. Там уперше ми разом, я як предстоятель незалежної помісної Православної Церкви та Вселенський Патріарх Варфоломій подякуємо Богові найперше молебнем у храмі Святого Юрія Переможця на Фанарі й потім буде офіційне підписання томосу Вселенським Патріархом на Фанарі 5 січня.
А 6 січня відбудеться особисте богослужіння – це вперше двох предстоятелів – Патріарха Варфоломія, як першого серед рівних Патріарха, і також патріарха вже вільної незалежної помісної Православної Церкви. Після урочистого богослужіння, після урочистої Літургії буде вручено Томос про автокефалію Української Православної Церкви", – розповів Епіфаній.
В тему:
- «Біситься Кремль через Томос»: Джемілєв розповів про допомогу Ердогана в отриманні автокефалії українською церквою
- Релігієзнавець пояснила, чому долю лавр після отримання Томосу вирішуватиме уряд
- Україна не належить до РПЦ, — дослідження
- Українцям пропонують святкувати 15 грудня як День духовної єдності України
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 10:01
- У Польщі сьогодні стартує саміт Тримор’я
- 08:00
- КНДР офіційно заявила про участь своїх військ у війні з Україною
- 20:00
- Прогноз погоди в Україні на 28 квітня – 4 травня 2025 року
- 18:08
- Юрій Касьянов: В’єтнамський урок для України
- 16:04
- Foreign Affairs про армію США: «Порожній арсенал демократії»
- 14:10
- Михайло Кригель: Афганський урок для України
- 12:14
- Корсун: Падіння додатків Дія, Ощад, Нова пошта - що це було?
- 10:59
- Президент України зустрівся з Державним секретарем Ватикану
- 08:00
- Ворог зайняв Новеньке, Басівку, Журавку та Веселівку на Сумщині
- 20:00
- У неділю в Україні ще більше похолодає
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.