Свыше трети россиян одобрили ввод советских войск в Чехословакию в 1968 году

|
Версия для печатиВерсия для печати

Согласно результатам опроса «Левада-центра», почти треть (32%) россиян знает о событиях Пражской весны — 11% «хорошо знают», что происходило в Чехословакии, еще 21% «слышали и читали об этом». 46% респондентов заявили, что ничего не знают о событиях того времени.

Более трети участников опроса (36%) считают, что ввод советских войск в Чехословакию в ночь на 21 августа 1968 года было правильными решением. 19% респондентов уверены, что СССР поступил неправильно. 45% опрошенных затруднились ответить.

На фото: Прага в 1968 году: Чехословакия под дулами советских захватчиков

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]