Сытник: представителей белого бизнеса к госзакупкам просто не пускают

|
Версия для печатиВерсия для печати

Директор Национального антикоррупционного бюро Артем Сытник считает, что в сфере государственных закупок просто ужасное состояние, и представителей белого бизнеса просто туда не допускают.

Об этом он заявил во время пресс-конференции в четверг, сообщает Укринформ.

«Государственные предприятия - это рассадники коррупции. Многие представители бизнеса просто боятся писать заявления. В сфере государственных закупок просто ужасное состояние, и представителей белого бизнеса просто туда не допускают», - сказал Сытник.

Национальное бюро провело опрос среди представителей бизнеса. Мероприятие имело целью собрать мнения бизнес-сообщества по эффективности органа. По его результатам, 31% опрошенных считают деятельность бюро эффективной, 69% убеждены, что учреждение не выполняет своих функций.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]