Татьяна Бахтеева накануне выборов дарит выпускникам-медалистам элктронные книги

|
Версия для печатиВерсия для печати

В пятницу, 11 мая, народный депутат от Партии регионов Татьяна Бахтеева встретилась с донецкими выпускниками-медалистами. Напутственные речи закончились вручением подарков. Выпускникам медалистам были подарены 80 электронных книг.

В своем выстулении Татьяна Бахтеева упомянула, что в Донецкой области в этом году из школ выпускаются 25 тысяч выпускников — это один из высших показателей по всей Украине.

Напомним, действующие депутаты Верховного Совета активно озаботились нуждами своих избирателей и вопреки законодательным запретам, занимаются подкупом на «своих» участках. На прошлой неделе в СМИ сообщалось, что народный депутат от Партии регионов Ирина Бережная раздает жителям Харькова продуктовые наборы вместе со своей предвыборной рекламой.

Показательно, что о вручении подарков пресс-служба народного депутата сообщила на сайте Партии регионов.


«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]