У Києві викрили суддю, нотаріуса та адвокатів, які намагалися заволодіти нерухомістю в центрі столиці

|
Версия для печатиВерсия для печати

Співробітники Державного бюро розслідувань та Генеральної прокуратури викрили аферистів з числа адвокатів, колишнього судді і нотаріуса, які організували злочинну групу і провертали афери з нерухомістю померлих киян.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила перший заступник директора ДБР Ольга Варченко, передають Українські Новини.

"Це справа - яскравий приклад того, як завдяки ефективній співпраці між правоохоронними органами вдається не просто притягнути порушників закону до відповідальності, але і відновити справедливість для постраждалих", - написала вона.

За її словами, слідчі ДБР та прокурори ГПУ спрацювали оперативно і філігранно.

"Аферу викрили до того, як зловмисникам вдалося довести її до кінця. Ми зібрали докази, що вказують на причетність підозрюваних до трьох епізодів справи, затриманим повідомили про підозру за статтями "шахрайство", "підробка документів, печаток, штампів і бланків". Матеріали слідства передали на ознайомлення стороні захисту", - зазначила Варченко.

В ДБР не виключають, що підозрювані будуть затягувати ознайомлення, намагаючись виграти собі час.

"Втім, тим часом слідство встигне проаналізувати низку інших документів, котрим також буде надано оцінку. І у всій цій історії головне інше - у постраждалих - справжніх спадкоємців - є всі шанси повернути собі нерухомість у цивільному порядку", - підсумувала перший заступник директора ДБР.

Як повідомляють ЗМІ, про те, що квартирами їх покійних родичів вже заволоділи шахраї, законні спадкоємці навіть не здогадувалися. Дізнавалися про це, тільки коли приходили до нотаріуса із заявою про відкриття спадкової справи. І з'ясовували, що вона, виявляється, вже відкрита, веде його інший нотаріус і фігурують там зовсім інші люди, прізвища яких справжні родичі померлих власників квартир ніколи не чули. Шоковані такими звістками люди не знали, що робити. Приходили до нотаріуса, який відкрив спадкову справу. Той деталей не розкривав, а лише розводив руками: мовляв, не знаю. Але тут же пропонував скористатися послугами «грамотного адвоката, який допоможе повернути житло».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]