В день Соборности и Свободы киевляне соединили живой цепью берега Днепра

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сегодня утром киевляне объединили «живой цепью» левый и правый берега Днепра по случаю Дня Соборности.

Как сообщает Украинская правда, с 8-и утра на мосту собрались несколько сотен людей с украинской национальной символикой в руках.

С обоих концов моста, взявшись за руки, активисты пошли навстречу друг другу.

Когда «живая цепь» соединилась, киевляне и гости города начали петь гимн и украинские песни.

Как известно, 23 года назад в День Соборности в Украине создали беспрерывную живую цепь из трех миллионов людей от Киева до Львова.

Видео Skrypin Production, УП:

 

 

 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]