Відключення інтернету коштували світовій економіці $8 млрд в 2019 році

|
Версия для печатиВерсия для печати

Збиток для світової економіки від навмисних відключень інтернету, в основному урядами різних країн, досяг $8,05 млрд в 2019 році.

Такі підрахунки опублікувала компанія Top10VPN.

За її оцінкою, вартість відключень інтернету для світової економіки зросла на 235% з 2016 року. 2019 рік виявився рекордним за кількістю таких відключень - кількість масштабних відключень інтернету (для всієї країни або великих регіонів) досягло 122, а їх тривалість в цілому перевищила 18 тис. годин. За оцінкою авторів доповіді, в більшості випадків відключення відбувалися «у відповідь на протести і масові заворушення, особливо навколо виборів, так як авторитарні режими прагнуть обмежити потік інформації і утримати владу».

В цілому подібні відключення інтернету мали місце в минулому році в 21 країнах. Лідером за ціною таких відключень став Ірак - його економіці це коштувало $2,3 млрд, далі йдуть Судан ($1,9 млрд), Індія ($1,3 млрд), Венесуела ($1,1 млрд) і Іран ($0,611 млрд). Серед регіонів на першому місці знаходяться Близький Схід і Північна Африка ($3,1 млрд), за ними слідують Африка на південь від Сахари ($2,2 млрд) і Азія ($1,7 млрд). Притому найдовше інтернет відключали саме в Азії - в цілому на 9,7 тис. годин - і в Африці на південь від Сахари (7,8 тис. годин), тривалість відключення на Близькому Сході становить лише 577 годин.

Крім власне відключень інтернету в доповіді розглядається і блокування соцмереж і месенджерів. Тут лідером став WhatsApp - його блокували на 6,23 тис. годин, далі йдуть Facebook (6,2 тис. годин) і Instagram (6,19 тис. годин).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]