Секретна команда Apple розробляє інтернет, що має працювати безпосередньо через супутник без провайдерів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Агентство Bloomberg з посиланням на власні джерела повідомило про секретний проект компанії Apple, над яким працює всього десяток інженерів з аерокосмічної і супутникової галузей. Їх мета - через п'ять років представити технологію, що дозволяє передавати інформацію на пристрої користувачів за допомогою супутника з мінімальним використанням посередників - провайдерів, або зовсім без них. Поки невідомо, чи буде Apple використовувати дані з уже існуючих супутників або займеться розвитком власної мережі.

Поки що робота знаходиться на початковій стадії, і в разі неуспіху проект може бути закритий. У той же час гендиректор гіганта високих технологій Тім Кук включив напрямок в розряд пріоритетних для компанії.

Розвиток супутникового інтернету - один із грандіозних планів Ілона Маска; глава SpaceX раніше говорив про запуск своєї мережі Starlink вже в 2020 році. Для повноцінного функціонування проекту Маск хоче запустити 12 тисяч супутників - але почати працювати інтернет може вже і всього при 1 тисячі. Критики проекту говорять про те, що супутники в таких кількостях порушують роботу телескопів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com