В МОН оголосили найбажаніші спеціальності для цьогорічних вступників

|
Версия для печатиВерсия для печати

22 серпня завершився основний етап вступної кампанії – подання електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти для отримання ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти. Зареєстровано більше 1 млн е-заяв.

Про це йдеться в повідомлені пресслужби Міністерства. Під час цьогорічної вступної кампанії через систему ЄДЕБО електронні заяви подали майже 191 тис вступників, це на 25 тис більше, ніж торік. Зумовлено це тим, що цього року загалом більша кількість випускників шкіл та розширено перелік категорій вступників, які перейшли на електронний формат подання заяв.

Крім 5 заяв на місця державного замовлення, вступники могли подати необмежену кількість заяв на контракт. Тож за даними ДП “Інфоресурс” на одного вступника цього року припадає в середньому 5,26 заяв.

Майбутні бакалаври активно обирали правові, управлінські, гуманітарні та IT-спеціальності. У ТОП-10 за кількістю поданих заяв також увійшла вчительська спеціальність – 014 “Середня освіта”, а до рейтингу ТОП-10 омріяних вишів увійшов Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Вступ 2020: ТОП-10 спеціальностей за кількістю поданих заяв:

081 Право – 116 тис 689;
073 Менеджмент – 92 тис 147;
035 Філологія – 76 тис 708;
122 Комп’ютерні науки – 63 тис 410;
014 Середня освіта – 62 тис 676;
051 Економіка – 50 тис 841;
121 Інженерія програмного забезпечення – 47 тис 038;
072 Фінанси, банківська справа та страхування – 46 тис 844;
053 Психологія – 43 тис 791;
075 Маркетинг – 42 тис 379.
Вступ 2020: ТОП-10 найпопулярніших вишів за кількістю поданих заяв:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 56 тис 336;
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” – 46 тис 714;
Львівський національний університет імені Івана Франка – 46 тис 268;
Національний університет “Львівська політехніка” – 42 тис 451;
Київський національний торговельно-економічний університет – 40 тис 818;
Національний авіаційний університет – 33 тис 056;
Державний вищий навчальний заклад “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” – 27 тис 775;
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна – 27 тис 625;
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова – 23 тис 541;
Національний університет біоресурсів і природокористування України – 22 тис 013.
27 серпня вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення. Навпроти тієї заяви, за якою буде рекомендація на бюджет, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 27 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Усі ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]