В Японії знайшли український науковий фільм 1930-го року, який вважали втраченим

|
Версия для печатиВерсия для печати

Український науковий фільм «Людина і мавпа» (1930), який вважали втраченим, випадково знайшли у Токійському кіноархіві.

Про це повідомляє Міністерства культури на своїй сторінці у Facebook, передає Укрінформ.

Як зазначила перший заступник міністра Світлана Фоменко, кіноплівку буде відреставровано у рамках підготовки до проведення Року Японії в Україні.

Фоменко також анонсувала «перформанс до її офіційного показу».

«Людина і мавпа» (1930) — український повнометражний науковий фільм режисера Андрія Вінницького. Тривалість — 71 хвилина.

За даними ЗМІ, про фільм відомо дуже мало. «Інформації про фільм поки що мало. У статтях українських кінознавців 1930-х буквально одне речення, що „Людина і мавпа“ — хороше наукове кіно. Вважали втраченим. Зараз ведуть переговори з японським архівом щодо повернення плівки в Україну», — каже експерт Центру Довженка Тетяна Майборода.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]