Верховная Рада утвердила создание Антикоррупционного бюро

|
Версия для печатиВерсия для печати

Премьер-министр Арсений Яценюк заявил, что задачей новосозданного Антикоррупционного бюро будет предупреждение, выявление, прекращение и раскрытие преступлений, связанных с коррупцией. 

Как передает ЛІГАБізнесІнформ, за основу был принят президентский законопроект "О специально уполномоченных субъектах в сфере противодействия коррупции" под номером 5085.

В число органов "специально уполномоченных" в сфере противодействия коррупции войдет: прокуратура, Национальное антикоррупционное бюро, а так же спецподразделение по борьбе с организованной преступностью МВД Украины.

Координацию деятельности данных органов, а также надзор за соблюдением ими законов будет осуществлять генпрокурор и специально уполномоченные прокуроры. 

В первом чтении за законопроэкт №5085 проголосовали 278 народных депутатов. Во втором чтении законопроект будет рассмотрен 14 октября.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]