Янукович обеспокоен «низкопробным российским ТВ» в Украине

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Виктор Янукович обеспокоен экспансией «низкопробной российской теле-и кинопродукции на украинский рынок».

Об этом говорится в ежегодном послании главы государства к депутатам Верховной Рады, обнародованном сегодня.

Янукович сослался на французский «проект „культурного исключения“, по которому законы рынка производства и конкуренции не должны распространяться на культурные ценности».

По мнению украинского президента, Украина страдает из-за проблемы «культурной глобализации», которая «имеет потенциал информационной войны» и негативно влияет на сознание людей, прививая при этом чуждые украинцам ценности. В качестве примера «безнационального культурного продукта» в послании приводится клубная музыка и клубная культура.

Напомним, сегодня, 5 июня, на сайте Президента Украины был обнародован текст ежегодного послания Главы государства к Верховной Раде.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]