За кожним державним реєстром є кримінальний "смотрящий" - радник Зеленського


Радник президента Володимира Зеленського Михайло Федоров заявляє, що у кожного державного реєстру є свій смотрящий від криміналу.
Про це він розповів в інтерв'ю Ліга.net.
"За кожним реєстром є смотрящий від якихось кримінальних угруповань. Чому багато хто не міг нічого зробити? Тому що, якщо ти хочеш щось змінити в реєстрі, тобі потрібно їхати до смотрящого, домовлятися з ним, він дає в Мін'юст або ще кудись завдання, щоб тобі дозволили працювати з цим реєстром", - заявив Федоров.
За його словами, від смотрящих позбудуться після зміни влади.
"Як тільки зміниться уряд, ми їх звідти точно вичистимо", - розповів радник президента.
Він додав, що зараз команда Зеленського готує міжнародний аудит всіх держреєстрів.
"У нас постійно йдуть технічні зустрічі. Ми розуміємо, що у нас не все так солодко. Тому ми хочемо зробити міжнародний аудит всіх реєстрів, щоб зрозуміти, де що знаходиться, скільки їх, в чиїй власності перебувають, під яким столом вони прибиті цвяхами", - повідомив Федоров.
За його словами, вже є попередні домовленості з організаціями, які будували подібні реєстри в Естонії і Литві і є донорські гроші.
Нагадаємо, що 11 липня Федоров запропонував запровадити в Україні систему цифрової ідентифікації громадян.
Запровадження цифрової ідентифікації разом із розвитком альтернативних BankID та MobileID надасть можливість змінити "паперову" систему та є ключовим елементом програм "Держава у смартфоні" та "Цифрова економіка".
12 червня в Адміністрації президента Володимира Зеленського відбулося перше експертне обговорення концепції "Держава у смартфоні".
На iForum Зеленський зізнався, що мріє про "державу у смартфоні".
28 травня представник президента обговорив з міжнародними експертами реалізацію проекту електронного уряду. Планується усі державні послуги зосередити на одному сайті.
30 липня Зеленський видав указ про е-послуги. Він передбачає запровадження єдиного веб-порталу електронних послуг, де українці зможуть за допомогою електронного кабінету отримувати доступ до інформації щодо себе в держреєстрах (наприклад, про майно, землю, транспорт, податки і доходи) та пріоритетні електронні держпослуги.
На фото: міністр юстиції Павло Петренко особисто винен у тому, що реєстри Мінюсту підконтрольні криміналітету. Більш того: без сприяння цього представника Народного фронту криміналітету не обійшлося. Про це ви можете дізнатися з публікацій, наведених нижче.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 15:48
- На росії судилище над полоненими «азовцями» завершилося вироками до 23-х років
- 14:01
- “Король контрабанди” Альперін остаточно програв Україні в ЄСПЛ
- 12:17
- Боєприпасів Польщі вистачить на 1-2 тижні війни, - глава Бюро нацбезпеки Луковський
- 10:01
- Україна вичерпала запаси газу, попереду рекордний імпорт ‒ Bloomberg
- 08:22
- Ядерна зброя належала Росії, Україна її повернула, - спецпосланець Трампа Гренелл побачив "незручний факт" у Будапештському меморандумі
- 08:00
- Можливо, РФ затягує час, - Трамп про перемир’я
- 21:23
- Типовий "слуга народу" Гунько засуджений до 7 років за отримання 85 тис. доларів хабаря
- 20:00
- У середу дощитиме на сході та заході України
- 18:02
- Розвідник Леонід Маслов: Війна не закінчиться
- 16:12
- Московські попи в Україні виявилися ще і бутлегерами
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.