Загрозу війни найбільше відчувають росіяни і українці, — опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нових воєн в Європі найбільше бояться громадяни Росії (59%) і України (60%).

Це випливає з опитування в семи європейських країнах, проведеного на замовлення організаторів Мюнхенської конференції з безпеки Security Radar, повідомляє 11 лютого "Коммерсант".

Опитування охопило жителів Росії, Франції, Німеччини, Латвії, Польщі, Сербії та України.

Більшість українців вважає, що статус їхньої країни в світі недооцінений, і вони були б раді, якби щодоі РФ були введені нові санкції. У Росії знайшлася велика кількість супротивників введення в Україні миротворчої місії ООН.

Найменше в ймовірність нових збройних конфліктів вірять німці (24%).

Відзначимо, що 55-а Мюнхенська конференція з безпеки пройде в столиці німецької Баварії 15-17 лютого. На форум, який вважається головною міжнародною подією року (за винятком відкриття чергової сесії Генасамблеї ООН), приїдуть понад 40 глав держав і урядів, а також близько ста міністрів.

Всього очікується близько 500 учасників. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]