Білет в один кінець для диктаторів

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 З історії ми бачимо, що диктатори зазвичай закінчують кількома типовими шляхами - вони або втрачають владу внаслідок народних повстань чи військових переворотів, часто опиняючись у вигнанні або під судом, як сталось з Башаром Асадом у Сирії, буває що алишаються при владі до своєї природної смерті, але їхні режими часто розпадаються незабаром після цього, зазнають військової поразки як це сталось з Хусейном в Іраку.

Асад вже пережив громадянську війну і зміцнив свою владу за підтримки Росії та Ірану, але його режим впав за 11 днів після ослаблення Росії так наступу повстанців. Щодо Путіна - ситуація продовжує розвиватися, особливо в контексті війни в Україні.

Варто зазначити, що історія показує - навіть найміцніші авторитарні режими можуть несподівано впасти під тиском внутрішніх та зовнішніх обставин.

Автор карикатури: Журавель Юрій / Zhuravel Yuriy  

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]