Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш вклонився Путіну (читай Гітлеру) під час офіційного візиту в РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш приїхав з офіційним візитом в РФ поручкався та вклонився Путіну, якого офіційно  визнано міжнародним воєнним злочинцем, та ще нижче опустив репутацію зґвалтованої рашистами ООН. 

Три місяці тому Гутерреш відхилив запрошення України на перший Глобальний саміт миру у Швейцарії.  Причину відсутності Гутерреша в ООН не називали. 

Гіпотетична ситуація, в якій Генеральний секретар ООН здійснює візит до Адольфа Гітлера в нацистську Німеччину тепер не виглядає такою вже неймовірною, хоча містить багато складних етичних та політичних аспектів, які важливо врахувати.

По-перше, ООН, як ми її знаємо, була створена після Другої світової війни в 1945 році саме як реакція на жахливі події війни і злочини нацистського режиму. Організація має фундаментальні цінності, які передбачають мир, права людини і запобігання агресії. З огляду на ці цінності, візит Генсека до Гітлера виглядає надзвичайно проблематичним, особливо якщо враховувати знання про масштаби злочинів нацистів.

Якщо уявити, що ООН все ж існувала під час Третього рейху і що Генсек вирішив поїхати до Гітлера, то це, ймовірно, викликало б глобальний осуд. Такий візит міг би бути сприйнятий як легітимація нацистського режиму або як згода з його ідеями. Крім того, це поставило б під сумнів неупередженість і етичність самої ООН як організації, яка повинна захищати права людини.

З іншого боку, можна уявити ситуацію, де метою візиту могла бути спроба дипломатичного діалогу, щоб зупинити війну або уникнути подальших трагедій, як-от Голокост. Однак навіть за таких умов було б важко уникнути звинувачень у намаганні домовитися з режимом, що порушував усі можливі норми міжнародного права та гуманності.

Навіть в сучасному світі Генсек ООН намагається підтримувати діалог зі всіма сторонами конфліктів, незалежно від їхніх ідеологій, оскільки їхня робота спрямована на запобігання війнам та захист прав людини. Проте, для лідера такого масштабу як Адольф Гітлер, враховуючи явні докази геноциду та агресії, навряд чи такий візит був би морально виправданий.

Таким чином, ймовірніше, в реальному світі Генсек ООН уникнув би такої подорожі, оскільки це суперечило б фундаментальним принципам, на яких будується організація, і могло б принести більше шкоди, ніж користі, як для репутації ООН, так і для всього світу.

Але теорія виявилась лише теорією, по факту Генсек ООН своєю присутністю фактично легітимізував фашистський режим Путіна, хоча начебто публічно не згоден з його ідеями. 

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:21
ЗСУ знищили російський плацдарм на Осколі
18:24
Потужна реформа: Уряд перейменував Мінреінтеграції на Міністерство національної єдності
18:11
Вʼячеслав Курбанов: Про "зниклих безвісті"
17:04
Корумповану Полтавську обласну МСЕК приєднали до корумпованої обласної лікарні рішенням корумпованої Полтавської обласної ради
16:19
Рада скасувала пільги позбавленим звання Героя України
16:02
Скасування арешту 2,6 млрд грн онлайн-казино, понад 200 закритих справ щодо п’яних водіїв: ВРП позбавила суддю Смик доплат аж на три місяці. Хабарами надолужить!
15:21
«Аль-Маядін»: ССО України воюють на боці повстанців у Сирії
15:02
ДБР затримало багату людину - ексзаступника голови Вищого господарського суду Ємельянова. Це більше схоже на перерозподіл злодійських статків, а не на покарання зла
14:50
Олексій Чернишов став міністром на ідіотській посаді
14:02
Бутусов: Про три гучні кадрові призначення в ЗСУ та ОП

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]