Символизм народного отношения к «Украинскому выбору» Виктора Медведчука

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

Комичность и малоперспективность потуг «русской» партии в Украине создает предпосылки для окончательной компрометации кремлевского фактора в отечественной политике.

Массовой средой поддержки российской политики на территории Украины является «Украинский выбор» Виктора Медведчука. Хотя похоже, что ставка Кремля на эту фигуру, была не обдуманным политическим шагом, а следствием сантиментов Путина.

В любом случае при нынешней политической конъюнктуре Медведчук со своим «Украинским выбором» является очень непривлекательным персонажем, а тем более не видится перспективным политическим игроком. Это фото, мужчины,  справляющего нужду  на агитационную палатку «Украинского выбора», в какой-то мере символизирует отношения народа к этому искусственому образованию. Фото:  Ігор Науменко /  facebook.com

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]