Национальный состав населения Украины в 1897, 1926, 1939, 2001 годах - инфографика

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:  Национальный состав населения Украины

Публикуемые ниже статистические данные, наложенные на «картинку», объясняют объективность появления на карте мира Украины как нового независимого государства. А также почему в нашей стране будет тесно «русскому миру», навязываемого Украине Москвой.

Вверху на карте: Этнический состав населения

Национальный состав населения по губерниям, 1897 год:

Этнический состав населения в округах и наиболее крупных городов Украинской ССР и прилегающих территорий РСФСР (России) и БССР (Беларуси) по состоянию на 1926 год:

Этнический состав населения областей украинской ССР и прилегающих территорий РСФСР согласно переписи 1939 года:

Этнический состав населения независимой Украины по состоянию на 2001-й год:

Источник: Роман Днепр с вікі-коммонз


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]