Що задумав секретар російського радбезу Патрушев?

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Активізація відомих російських націоналістів, які завжди були підконтрольні чекістам, може свідчити про гру яка ведеться силовиками в РФ, головною метою якої є введення військового стану та переведення економіки на військові рейки.

Чекісти прекрасно розуміють, що запровадження військового стану в Росії дозволить їм встановити тотальний контроль над російським суспільством та запустити транзит влади, необхідний корпорації чекістів для знищення конкуруючих з ними груп впливу.

Дуже показово, що всі відомі російські націоналісти, блогери, військові кореспонденти, які нещадно критикують Шойгу, Герасимова, Путіна, ніколи не висловлюються негативно про одного з головних архітекторів путінського терористичного режиму Миколу Патрушева.

Секретар ради безпеки росії микола патрушев

Фактично, використовуючи абсолютно підконтрольних чекістам російських “турбо – патріотів”, які звинувачують Путіна в нерішучості та небажанні воювати по справжньому до повного знищення незалежної України, Патрушев прагне здійснювати тиск за рахунок націоналістів на кремлівського фюрера, кінцевою метою якого є введення військового стану на всій території кривавої Росії.

Читайте також: США неминуче загине від виверження вулкана, дедалі більше американців рятуються в росії - секретар Радбезу РФ Патрушев

Важливо розуміти, що ані Путін, ані Патрушев не бажають шукати компроміс з Україною та Заходом, тому сподівання західних політиків на те що успішний український контрнаступ підштовхне кремлівського фюрера до мирних переговорів з Україною, є абсолютно безпідставними. Путін може вважати, що після президентських виборів в США допомога Україні буде суттєво обмежена і заяви американських ізоляціоністів лише переконують його в цьому та стимулюють продовжувати геноцидну війну проти України.

Корпорація чекістів на чолі з Патрушевим навіть після втрати влади Путіним, який став для неї токсичним баластом, також не буде зацікавлена в результативних мирних переговорах з Україною, бо їй будуть потрібні військові успіхи на території нашої країни. Чекісти обов’язково будуть бажати показати себе російському суспільству більш успішними за Путіна, тому посилення бойових дій в Україні буде сприйматися ними як можливість для зміцнення своєї влади та отримання поступок зі сторони Заходу.

Не можна також забувати і про Китай зацікавлений в збереженні путінського терористичного режиму, навіть без Путіна у владі. Вся ж імітація мирних переговорів потрібна китайському керівництву для протиставлення себе США, посилення свого геополітичного впливу на Європу і підриві трансатлантичної єдності між Америкою та її європейськими союзниками.

Читайте також:Дегенерат Патрушев заявив, що росія двічі врятувала США від розпаду, але більше не рятуватиме

Заяви китайських політиків про “українську кризу” та продовження війни із – за західної військової допомоги яскраво свідчать про справжні наміри Китаю. Варто лише пам’ятати, що чомусь китайські комуністи не висловлюються проти військової допомоги для нацистської Росії яка надається їй Північною Кореєю, на яку має великий вплив Китай та Іраном який є важливим партнером для Піднебесної.

До того ж китайські компанії продовжують постачати військове обладнання до імперіалістичної Росії, тож Китай, який не зацікавлений в поразці путінського терористичного режиму, не може бути посередником між Україною та Росією, яку він зараз грабує скориставшись авантюрою Путіна. Для китайської еліти Україна є країною з обмеженим суверенітетом, тому Китай категорично проти вступу нашої країни до НАТО, з точки зору керівництва Піднебесної наша країна повинна знаходитись в сірій зоні між північною імперією зла та Заходом, що звичайно абсолютно не влаштовує українців.

Окремої уваги також заслуговує позиція Віктора Орбана, який підігрує як кривавому Кремлю так і імперіалістичному Китаю. З точки зору деяких угорських журналістів – розслідувачів, у російських спецслужб є великий компромат на Віктора Орбана, який співпрацював та отримував гроші на свою передвиборчу компанію від солнцевського організованного злочинного угруповання, представники якого дотепер мають великий вплив в Росії. Отже, після краху путінського терористичного режиму європейці будуть шоковані інформацією про кількість політиків в Європі корумпованих кривавим Кремлем.

Читайте також:Як Медведчук і ФСБ обманули путіна

Особливо ж дивними є натяки Дональда Трампа щодо припинення війни в Україні, прикметно, що його політична улюблениця Кері Лейк яка може, як вважають республіканці, претендувати на посаду віце – президента США, вже декілька разів публічно заявляла, що мир між Росією та нашою країною можна встановити за рахунок перекриття “крану фінансової допомоги” для українців.

Американським ізоляціоністам, які вважають що Китай є найбільшою загрозою для США, вже нарешті потрібно самим собі задати риторичне запитання, а як поступки по відношенню до кривавої Росії, яка стала васалом Китаю, допоможуть стримувати Піднебесну, коли тайванські політики вважають, що поразка нашої країни буде і їхньою поразкою, оскільки в цьому випадку буде підірвана довіра до Америки в Індо – Тихоокеанському регіоні? Фактично, американські ізоляціоністи самі того не розуміючи підігрують китайським комуністам, які як і вони вважають, що Захід повинен припинити надавати Україні військову допомогу.

Незважаючи на наративи китайських та російських ідеологів про цивілізаційний конфлікт Китаю та Росії з Заходом, насправді відбувається геополітична боротьба демократії та авторитарних лідерів, які прагнуть зберегти свою абсолютну владу. Конфуціанство чомусь не завадило Південній Кореї та Тайваню стати успішними демократичними країнами, так само як і православ’я не стало на заваді для демократичного розвитку України, Греції, Болгарії.

Читайте також: Переворот у Кремлі: "хто замінить Путіна" - Патрушев, Мішустін, Шойгу? Кадиров в аутсайдерах – Foreign Affairs

Тому дуже смішно коли ідеологи кривавого Кремля заявляють, що нацистська Росія є державою – цивілізацією, коли вона перетворена фюрером з Кремля на зону, в’язні якої живуть по кримінальних правилах, нав’язаних суспільству путінським мафіозним режимом.

Незважаючи на всі проблеми сучасної Росії та деградацію її суспільства, розпад РФ в короткостроковій та середньостроковій перспективі є нереалістичним, бо російські регіональні еліти панічно бояться проявів сепаратизму ще після жахливої агресії північної імперії зла проти Ічкерії. Зараз же після того як Росія розпочала геноцидну війну проти України, жоден представник регіональної еліти не наважиться перетворити свій регіон або національну республіку на руїни, оскільки у них відсутні ресурси для боротьби за незалежність від Москви.

Читайте також: Життя сім'ї Путіна за кордоном — корупція, балет та армія охоронців

Розпад Російської Федерації можливий лише в довгостроковій перспективі і лише в тому випадку якщо буде збережений путінський терористичний режим, який перетворить Росію на “православний Іран”. Єдиною національною республікою яка має реальні шанси на незалежність є Чечня, бо чекісти ненавидять Кадирова якому, як вони вважають, Росія сплачую данину за лояльність, тож з їхньої точки зору, Чечня як баласт повинна бути скинута з “шиї” Росії.

Адекватні представники російської еліти вже зараз повинні зрозуміти, що після перехоплення влади чекістами у Путіна, в 2024 році відбудеться посилення внутрішніх репресій, які вдарять і по них, тому у них є вибір, або вони зруйнують путінський режим, або стануть його жертвами. Тож 2024 та 2025 роки будуть вирішальними, не тільки для України та Росії, а і для всієї Євразії.

СТЕФАН ЗАКРЕВСЬКИЙ, для видання «Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]