Володимир Зеленський: ганьбитись так ганьбитись

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

«Лігу сміху» за поребриком робитиме КВН, в піку якому створювалась ця Ліга. Дурдом… В чому все паскудство ситуації з нашою «Лігою Сміху», яка з однієї із яскравих візитних карток нашої країни стала одним із чергових, через кому, запоребриковим розважальним проектом. 

Після початку нашої війни з Росією наш гумористичний бомонд виявився на диво (принаймні, для мене так точно) патріотичним. Усі круті гумористичні проекти, які до того не вилазили з Москви, зайняли радикальну антиросійську позицію. І будь-яка співпраця з обласканим Путіним Масляковим і їхнім КВН, який начисто ганебно прогнувся під запоребрикову владу, стала неможливою. Тоді ще команда «Одесские мансы», яка у 2014 році вийшла до півфіналу КВН, відмовилася їхати на гру. Саме з політичних міркувань. Це, щоправда, було оголошено Масляковим зі сцени як «не змогли знайти спонсора», але фіг з ними. Ніякої співпраці з КВН тоді не було і бути не могло. Дорогу туди наша країна дружно забула.

На цю тему: "Липецька фабрика" Зеленського у Росії буде приймати команди з ОРДЛО

І от наші вирішили створити свій проект в піку масляковському. Сил для цього було предостатньо. Більше того, з Москви ще до війни звалили усі ті, хто свого часу зробили КВН нинішнім крутим бізнес-проектом. Довголітній редактор Андрій Чивурін, який 16 років був одним із ідеологів Клубу. Колишня права рука Маслякова Наум Боруля, який, власне, і поставив КВН на фінансові рейки. І ці люди, які радикально побили горшки з Масляковим і компанією, вирішили створити наш, український, проект, в піку московському. Прийшли з цією ідеєю у Квартал, який мав і досвід, і зв’язки, і стартову інфраструктуру, і ефір на престижному каналі… І все різко закрутилось.

Закрутилось круто. Проект вдався. Москва реально нам заздрила, Лігу постійно ставили у приклад тухлому КВНу. Особливо на фоні тотальної цензури в запоребрику. Там уже доходило до того, що сам Костянтин Ернст (бос Першого каналу) на деяких ефірах відкрито сварив команди за їх беззубий гумор та повну відсутність актуальності. Усе ще паскудніше виглядало на фоні тотального успіху каналу ТНТ, успішно купленого Газпромом разом з культовим «Камеді клабом». Страждав і КВН в плані бізнесу. Спершу влада його ласкала, навіть подарувала кінотеатр «Гавана», перетворений у «Планету КВН». А потім усю цю красоту вирішили у Маслякова тупо віджати. Благо, сам «президент гумору» там накосячив у питаннях власності та непрозорому використанні грошей. Не посадили, але остаточно посадили на гачок. На який він і до того сам радо та безтурботно вліз.

Але безтурботне життя закінчилось. Перший канал нинішнім станом КВН не сильно задоволений. Рейтинги той іще якісь дає, але в цілому він перетворився на девешеньке Криве дзеркало чи Аншлаг, аншлаг. Прем’єр-лігу, яку веде молодший Масляков і який спить та бачить себе в кріслі вічномолодого татуся, взагалі уже вигнали з ефіру. Там з рейтингами взагалі біда.

Але на щастя для них, ревнувати успішний Камеді став не тільки Перший канал, а і «друга розважальна кнопка країни» канал СТС, свого часу потужно запущений екс-нашим Олександром Роднянським (який створив 1+1), і якому допомагав тоді ще один екс-наш кабаре-дуетщик, колишній чоловік Лоліти, Саша Цекало. Який зараз за поребриком досить успішний продюсер. Бабла у СТС неміряно, ним через ряд прокладок володіє медійний конкурент Газпрому банк ВТБ. Проблема була тільки з менеджментом каналу. І ось їм вдалося перекупити супервідомого Сергія Світлакова, який побив горшки з Камеді. Вірніше, побили горшки йому. Чувак на фоні своєї слави геть розлінився, а особливим креативщиком він ніколи і був. Камеді розстався з цим баластом з очевидною радістю. Тим не менше, на початку 2018 року йому вручили креатив каналу СТС, дали бабла і врубили зелене світло.

І ось СТС знайшов з нашого боку поребрика цікавий проект, який на фоні нинішніх наших відносин з запоребриком, притягнув би до себе незайвий медійний шум. Цим і пояснюється скандальний приїзд Світлакова з Незлобіним (ще один екс-камедіклабщик) на фінал нашої Ліги Сміху у 2019 році. Це були переговори про запуск Ліги Сміху на СТС. Ліга Сміху тоді погодилась продати їм свою франшизу.

От тільки з запуском проекту якось не складалось. Світлаков, як я уже говорив, гімняний менеджер. І запустити проект в рамках чисто СТС та зняти усі вершки самим їм не вдалось. Плюс якраз у цей час намалювалась дика любов СТС з Першим каналом (гендиректор СТС Вячеслав Муругов навіть почав сидіти в журі КВН, що виглядає досить дикувато). І ось під куплену у кварталівців через шведську прокладку Лігу сміху знайшовся партнер у запоребрику. Яким став… масляковський КВН. Ще раз – Лігу за поребриком робитиме КВН, в піку якому створювалась ця Ліга. Дурдом…

Ще один «кумедний» факт. Канал СТС особистою рукою Зеленського був внесений у санкційний список. Не Порошенком, а саме Зеленським. І він же своєю другою рукою продає йому свій унікальний діамант. От вам і ліпєцкая-фабріка в усій її красі.

В цілому ж наша зелена влада стала повним відображенням наших національних традицій. Довго і важко за щось боротись. Здобути це. А потім взяти і ганебно злити усе це в унітаз. А цей унітаз виходить дуже вонючим. КВН – провладна помийниця. Один з ідеологічних бійців путінської влади. Який проводить ігри в окупованому Криму. Там виступають кримські команди як російські. Туди на фестиваль у Сочі приїжджає команда від так званої ДНР.

На цю тему: Зеленский посмеялся с украинцев. За деньги россиян

І тепер усе це – візитна картка нашого президента. Тепер на його совісті участь українських команд у запоребриковій Лізі сміху на санкційному каналі (а там на кастинг уже зареєструвалась не одна наша команда). Цього не було з 2014 року. Тепер є. Але найпаскудніше – участь у кастингу команд з окупованих територій. Як неукраїнських команд. Тепер ще лишається якусь виїзну гру з помпою в Криму провести і відправити туди Зеленського в журі. Ганьбитись так ганьбитись. Але бабло, я вірю в це, пан Зеленський отримуватиме з цієї франшизи справно. Дочекайтесь його наступної декларації. Порадуєтесь за цього успішного бізнесмена, який прийшов до влади зокрема на риториці і шутках-прибаутках про «ліпєцкую фабріку».

Віктор Литовченко,  опубліковано на сторінці автора у Facebook


На цю тему:

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]