Існує така річ, як кумулятивний ефект від системного духовного розтління

|
quote of day

«...Скільки їх, таких  «безлінійних» , і зовсім уже не обов’язково „мажорних“, по країні підросло, — невідомо. Бо існує така річ, як КУМУЛЯТИВНИЙ ЕФЕКТ від системного духовного розтління. Коли з року в рік, десятиліттями, в країні триває відкрита публічна демонстрація соціальних привілеїв, здобутих злочинно нажитими капіталами — це не що, як прихована пропаганда злочинности. Коли ціна людського життя ставиться в залежність від суми нажитого капіталу — це не що, як приховане людоїдство. І коли й одне, й друге затягується в часі настільки, що в цій атмосфері встигає вирости нове покоління, то вже в цьому поколінні обов’язково почне вибухати накопичене в міжчасі — ось такими  «бомбами» , як у Миколаєві...»

Оксана Забужко, українська письменниця


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]