Чим ЗСУ можуть вражати цілі на дальності у тисячу кілометрів?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Удари по аеродрому Енгельс: багато українських, російських та західних ЗМІ пишуть, що удар міг завдати радянський безпілотник Ту-141 «Стриж», який якраз і може літати на дальність до 1000 кілометрів. В Укроборонпромі заявили, що на таку дальність може літати ще один безпілотник-камікадзе, але він ще на стадії тестування.

У матеріалах справи про шпигунство на КБ «Південне» говориться про те, що як мінімум один комплекс «Грім-2» (експортна назва «Сапсан») ще влітку 2022-го був готовий вже на 100%. Це оперативно-тактичний ракетний комплекс із можливістю запуску балістичних ракет на відстань до 500 кілометрів.

ФСБ Росії цікавилися у своїх інформаторів Україні, чи не цим ракетним комплексом було обстріляно військовий аеродром у Новофедорівці, в анексованому Росією Криму. Береговий мобільний ракетний комплекс «Нептун» може запускати крилаті ракети на відстань до 280 кілометрів. Не виключено, що комплекс «навчили» бити і по наземним цілям, кажуть військові експерти. Протикорабельні ракети Гарпун можуть вражати цілі на відстані від 150 до 280 кілометрів. Гарпуном було потоплено буксир російського флоту «Василь Бех» в акваторії Чорного моря. Ракети «HARM», «HIMARS» «ВІЛЬХА-М» «ТОЧКА-У» можуть вражати цілі в районі Кримського перешийка та Армянська.

Відео: Радіо Свобода

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]