Год войны, год вранья. Метаморфозы путинского ТВ: от клятв не нападать до «захвата Киева за 3 дня»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Год войне. Операция, которую обещали провести за пару недель или месяцев, длится уже год. Как получилось во всё это вляпаться? Эти ответы лежат в ТВ-архивах. Кремлёвские дедушки стали жертвами своих же подчинённых — пропагандистов из соседних кабинетов.

Помните, что там говорили накануне 24 февраля и в чём пытались всех убедить в российском телевизоре? Илья Шепелин показывает, что транслировали в русском телевизоре за неделю до войны и в первые дни после её начала.

Видео: Популярная политика


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]