Как Сталин усмирял непокорных казахов

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Геноцид против казахского народа в 1932-1933 гг., организованный Сталиным и его окружением, непосредственными исполнителями которого были правительство РСФСР и первый секретарь Казахского обкома ВКП (б) И. Голощекин, в советской исторической науке назван голодом.

Науке известны два вида голода:
1) искусственно организованный голод(геноцид);
2) стихийный, никем не организованный голод, случающийся в результате стихийных бедствий: засухи, нападения саранчи и связанного с этим неурожая, наводнения и т.д.

 

Голод в Казахстане был организован по заранее разработанному плану.

Видео: Om TV 


В  тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]