Міфи про сержантів! Стандарти НАТО, навчання, досвід

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Сержанти та їхні солдати є кістяком сучасної української армії, вони добре себе показали в боях. Сержант у сучасних Збройних силах України — це вже не просто військовослужбовець, а командир, який відповідає за своїх людей і перед офіцером.  В армії США, наприклад, саме сержант командує підрозділом, стежить за дисципліною і навчає солдатів. Офіцер не відволікається на це і займається плануванням та організацією бойових дій.

Первинна ланка сержантів — це командири відділень, а через неукомплектованість підрозділів, зокрема на передовій, сержанти були командирами взводів (хоча це посада офіцерська). 

Відео: Клятий раціоналіст


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]