95 квартал образив пам'ять Фаріон. Насправді це не жарт - це справжнє ставлення покидьків до України та всього українського

|
Версия для печатиВерсия для печати

В ефірі телеканалу "1+1" пролунав жарт про вбиту мовознавицю Ірину Фаріон. Студія пояснила, що це повтор минулорічного випуску і перепросила.

Про це повідомила Софія Семчишин в Instagram, а пізніше відреагували "95 квартал" в Instagram, "1+1" в Instagram.

Телеканал "1+1 Україна" повторив новорічний випуск минулого року "95 кварталу", де був жарт про вбиту в липні цього року Ірину Фаріон. Також актори показали її портрети у номері про лікування прихильників "руського миру".

Донька загиблої – Ірина Семчишин обурилась жарту та написала, що чекає реакцій від студії:

"Ірину Дмитрівну Фаріон вбили за українську мову, за українську позицію! Знущання над загиблими українцями вам не пробачать! Я чекаю ще реакцій!"

Телеканал "1+1" перепросив у Семчишин та в усіх, "кого недоречний жарт зачепив та образив". Також анонсував перевірки архівних матеріалів задля уникнення таких ситуацій:

"Випуск, який вийшов 29 грудня, є одним із старих випусків. На жаль, було допущено помилку, і жарт, який не мав з'явитися в ефірі, залишився у програмі. Жартувати про людину, яка трагічно загинула, абсолютно неприпустимо за будь-яких обставин, навіть якщо йдеться про старий випуск. Будуть проведені ретельні перевірки архівних матеріалів, а також вжито заходів щодо попередження подібних ситуацій".

Студія "95 квартал" теж перепросила за цей жарт та наголосила, що в ефір потрапив минулорічний випуск:

"29 грудня транслювався один із наших архівних випусків минулорічної давності. На жаль, у ньому залишився жарт, який не мав потрапити в ефір. Ми не маємо впливу на те, які випуски обирають для повторного показу, оскільки цей процес контролює виключно телевізійний Канал".

Україна пам'ятатиме: ввечері 19 липня 2024 року у Львові скоїли замах на колишню народну депутатку Ірину Фаріон, це сталося на вулиці Масарика. Пізніше Фаріон померла у лікарні.

25 липня у Дніпрі затримали підозрюваного у скоєнні вбивства громадської діячки та мовознавиці Ірини Фаріон. 18-річний затриманий є мешканцем Дніпра В'ячеслав Зінченко. Під час підготовки до злочину він орендував щонайменше три квартири у Львові. Слідство схилялося до думки, що стрілець - лише виконавець.

Важливі деталі: батько підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон є бізнесменом з орбіти впливу умовної групи "Приват". Сам звинувачений у вбивстві Фаріон займався футболом у спортивному клубі, одним із співласників якого є Ігор Коломойський. Одразу після затримання В'ячеслава Зінченка саме дніпропетровські ЗМІ, контрольовані І.Коломойським, почали розганяти в інформпросторі тези про те, що Зінченко-молодший - патріот України, спілкується українською мовою, сім'я Зінченко - добропорядна і т.і. Тобто заздалегідь створювали В.Зінченку позитивний образ. Є й ще факти, які дають привід підозрювати, що вбивство Ірини Фаріон було організовано саме одним із дніпровських етнічних кримінальних кланів як показова помста за принципову позицію мовознавиці саме з національного питання: Україна - це держава українців.

26 липня суд арештував на 2 місяці підозрюваного В'ячеслава Зінченка без альтернативи внесення застави. Після обрання запобіжного заходу молодик заявив журналістам, що не вбивав мовознавицю.

Захист потерпілої сторони заявив, що наполягатиме на перекваліфікації обвинувачення, а саме – на заміні частини першої статті про умисне вбивство на другу, яка передбачає можливість довічного ув'язнення.

26 грудня фігуранту у справі про вбивство змінили кваліфікацію злочину: тепер його підозрюють в умисному вбивстві особи у зв’язку з виконанням нею громадського обов’язку з мотивів національної нетерпимості, та у незаконному поводженні зі зброєю.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]