Миф о библиотеке Ивана Грозного

|
Версия для печатиВерсия для печати

Где библиотека Ивана Грозного? Существовала ли она в природе? Уже много веков в Московии продолжается увлекательный квест под названием «поиски либереи - библиотеки Ивана Грозного». Эта библиотека будто бы содержала целый ряд фолиантов самых известных авторов древнего мира.

Большинство этих произведений до нашего времени не сохранились, и кроме названия мы о них ничего не знаем. Фантазии о мифической библиотеке Ивана Грозного прекрасно тешат великодержавное самолюбие, напоминая о том, что Московия якобы является наследницей Византийской империи, Третьим Римом и бог весть еще чем. Давайте вместе попробуем поискать "библиотеку Ивана Грозного" и развенчаем еще одну из так называемых “высокодуховных московских скреп“

Видео: hrendyabliki

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]